ללמוד להיות מקצוען לומדים
רק מהמקצוענים - Heroko

Heroko - הכשרת מקצועות ההיי-טק בשיטת YouCode המתקדמת בישראל

אם לסופרמן הייתה מקלדת….

ב Heroko הופכים את כתיבת הקוד לכוח-העל של מתכנתים, לכאלו שלא מסתפקים בלהיות "ממוצעים" או "עוד מתכנתים". 

הקמנו את Heroko כדי להכשיר את הדור הבא של אנשי הפיתוח בארץ, לתת להם כל הידע שדרוש להם לעבור לשלב הבא בקריירה ולהעשיר את ארגז הכלים המקצועי שלהם, אנחנו משדרגים אנשי תוכנה "במעבדות" שלנו. 

בהירוקו לא "משבטים" אנשי תוכנה. אנחנו יוצרים זן חדש של אנשי מקצוע מעולים, בהירוקו בונים את המחר היום. כי היום זה כוח-על, מחר זה סטנדרט.  

שיעור בזום HEROKO

Heroko לא עוד מכללה, מעבדה לאימון והכשרת כוכבי-על

Heroko היא לא "עוד מכללה למקצועות ההיי-טק", לא עוד הכשרה גנרית רגילה א לא מה שאנחנו מכנים "מעבדה לפיתוח ואימון כוכבי הייטק". 

אנחנו מחפשים ווינרים אמיתיים או אנשים טובים במיוחד כדי להפוך אותם לכאלה. אנחנו כאן כדי להפוך אנשי הייטק לסופרסטארים מחוזרים, לטאלנטים שהתעשיה מחפשת בזכות הידע והכישורים שלהם. 

יש לנו את כל הכלים והידע להפוך מתכנת ממוצע לכוח עולה בתחום התכנות, להיות הדור החדש של מתכנתים מוכשרים. אנחנו מחפשים אותך.

YouCode - לתכנת כל הדרך אל הבנק

שיטת YouCode, פרי פיתוח של Heroko, נועדה להכשיר אנשים מוכשרים להתייצב בחזית הטכנולוגיה ולמצב את עצמם כטאלנטים מוכשרים הזוכים למשכורות גבוהות במיוחד. 

השיטה פותחה לאחר שנים של ניסיון בתחום ההכשרה ומתוך הבנה שעל מנת לעמוד באתגרים השוטפים צריך הרבה יותר מכלים סטנדרטיים. YouCode פותחה בדיוק כדי לספק את זה. 

70%
כתיבת קוד

30%
תאוריה

Python
קורס-React
קורס-NodeJS
קורס-Java
קורס-Angular

Heroko משדרגים אנשי מקצוע בארגונים

הנתונים מראים ש 70% מתהליכי הפיתוח מוקדשים לכתיבת קוד. לכן ארגונים צריכים כוח-תכנותי משמעותי שיעמוד מאחורי הנתון ויקח אותם לשלב הבא. 

הירוקו פועלת במטרה להכשיר אנשי מקצוע בארגונים ולהציב אותם בחזית הטכנולוגיה ואת הארגונים בהם הם עובדים בשורה הראשונה.

Heroko- האנשים שמאחורי המקלדת

יניב ארד מייסד HEROKO

יניב ארד

מייסד Heroko ומנטור ראשי

חד-קרן בעולמות פיתוח והכשרת מפתחים. יועץ, מנטור, איש פיתוח ואב גאה לילד וחתול. בקיצור, האדם הנכון שאתם רוצים שיוביל אתכם במעלה הקריירה שלכם. יניב עוסק בתחום פיתוח מערכות מבוססות טכנולוגיות מתקדמות, הקמה וניהול של מחלקות R&D במגוון חברות. התשוקה הגדולה של יניב (חוץ ממנגו…) היא הדרכת והכשרת אנשי פיתוח, להפוך אותם למקצוענים ומובילים בתחומם. את דרכו המקצועית מאחורי המקלדת התחיל בשנת 1997 ומאז לא עוצר, מתקדם ומתפתח מקצועית. 

עד היום יניב שימש כראש צוות פיתוח בחברת סטארט-אפ, ראש צוות פיתוח בחברת IT, הקים וניהל מחלקת פיתוח ב Microsoft, ניהל מחלקות R&D ושימש כ CTO בחברת פיננסים. 

|

ווי שניר קרביץ​ מנהלת תפעול HEROKO

ווי שניר קרביץ

COO (מנהלת תפעול)

אלופת העולם בניהול תהליכים. ווי בעלת ניסיון של כעשרים שנה באפיון מערכות, ניתוח וניהול פרויקטי תוכנה מורכבים. בזמנה החופשי ווי נהנית ללוות תהליכים ארגוניים כגון ניתוח ביצועי עובדים, ניתוחים כספיים, SLA KPI ועוד המון ראשי תיבות עם שלוש אותיות. וו בשנים האחרונות ניהלה בהצלחה עסק פרטי משלה והיום היא רותמת את היכולת שלה למצוא פתרונות פשוטים לבעיות מורכבות ולפתח מפתחים. 

|