אתה תשקיע את המקסימום, אנחנו נראה לך שגם אתה יכול להיות מתכנת-על מבוקש

הגיע הזמן לעשות את קפיצת המדרגה המשמעותית הבאה בקריירה שלך, הגיע הזמן להתמקצע בטכנולוגיות תכנות חדשות ולשדרג את הקריירה שלך. אנחנו ניקח אותך לשם.

שיעור בזום HEROKO

זה לא יהיה קל, זה לא יהיה פשוט אבל זה יהיה שווה את המאמץ.

ההכשרה המתקדמת מסוגה בישראל לטכנולוגיות ושפות פיתוח.

שמנו לעצמנו למטרה להיות הגורם המוביל בישראל בהכשרת אנשי תוכנה באמצעות שיטה ייחודית שפיתחנו – YouCode. עד היום הכשרנו אנשים מכל סוגי הידע והרמות בתחומי התוכנה – ממתחילים לחלוטין ועד בוגרי יחידות צבאיות כגון 8200. אתה מוזמן להיות אחד מהם.

בהירוקו נתמקד בלתת לך הכשרה לקורסים המבוקשים ביותר בתעשיית התוכנה ברמה הגבוהה ביותר. אבל יותר מזה, נספק לך ליווי צמוד בכל צעד בקריירה שלך – מהכנה לכניסה לתעשיה ועד ליווי מקצועי לאורך הדרך. אנחנו לא מבטיחים לעשות לך חיים קלים, בדיוק להיפך. אבל אנחנו כן מבטיחים לך לצאת עם הניסיון והידע שאתה חייב כדי להתקדם. אנחנו איתך לאורך כל הדרך. 

ההתמחות שלנו היא קידום קריירות של
אנשים מוכשרים בתחום ההייטק. יש לנו הכל כדי לעשות את זה גם עבורך

הדרך שלך להפוך למתכנת-על מתחילה בהכשרה המתאימה. בחר את שלך.

קורס Angular

Angular היא מהטכנולוגיות המבוקשות ביותר לפיתוח אפליקציות Web בדגש על שכבת הלקוח ( Front End). קורס מקיף זה כולל את כל הדרוש כדי להפוך לגיבור על ב Angular תוך כדי צבירת נסיון עוד במהלך הקורס
קורס-Angular

קורס Python

Python היא משפות התכנות הפופולאריות בעולם, ומשמשת לפיתוח יישומים מעולמות תוכן מגוונים כגון: Web, תקשורת, Data ועוד. בקורס זה נלמד לעמוק את מגוון יכולות השפה ומגוון נושאים מתקדמים בעולמות ה Python
Python